Bookmaker Mostbet v České republice je spolehlivost, funkčnost a nejlepší podmínky pro sportovní sázení a online kasinové hry mezi sázkovými kancelářemi. Náš tým profesionálů je vždy připraven nabídnout vám široký výběr událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako rychlé výběry. Navíc máte přístup do naší mobilní aplikace, kde najdete ještě více různých akcí. Přihlaste se do Mostbet a začněte hrát!

Jiřetín pod Jedlovou

předsedkyně klubu:

Mgr. Stanislava Zoserová
kontakt:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komunální volby 2022 v Jiřetíně

Hry legrace a smíchu opět pobavily

Na začátku září pořádáme ve sportovním areálu tradiční Hry legrace a smíchu. V letošním roce se jednalo o VI. ročník. Program her, kterých se ujalo, v I. pololetí  tohoto roku založené, Místní hnutí nezávislých za harmonický rozvoj měst a obcí – klub Jiřetín, jsme rozšířili o dětskou část, ve které rodiče s dětmi do 12 let plnili celkem šest disciplín. Účast na to, že se jednalo o první ročník, byla výborná, soutěžilo celkem 27 dvojic. Po splnění všech úkolů byly dětem předány ceny včetně možnosti opečení macatého špekáčku  na ohništi, které bylo v podvečer zapáleno. Dřevo na ohniště jsme si dva dny před hrami nasbírali v nedalekém lese.

Od 15.00 hod byly zahájeny hry dospělých. Těch se zúčastnilo celkem pět družstev a to z H. Podluží, Rybniště, Varnsdorfu a dvou týmů Jiřetína. Po téměř třech hodinách litých soubojů v šesti disciplínách zvítězilo družstvo Svatoušků z Horního Podluží, na druhém místě skončilo družstvo Labutí jezero z Jiřetína a třetí se umístili , zásluhou úžasného finiše v posledních dvou disciplínách /pivoš a čelovka/ hasiči z Rybniště. Tradičně bylo vyhodnoceno též ustrojení týmů a v tomto případě zvítězili Pankáči z Jiřetína. Od 19.00 do 22.00 se opékalo, jedlo a tancovalo při diskotéce G.Bannerta.

 

Úklidová akce v Jiřetíně

Po zániku varnsdorfského křídla Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst vznikl tento rok nový klub Jiřetín pod Jedlovou. Hnutí pomalu rozšiřuje svou členskou základnu a přidávají se další jiřetínští občané. Jedním z cílů je nezištný zájem o práci pro svojí obec a snaha o organizování různých veřejně prospěšných a kulturních akcí.

Na konci dubna proběhla například první „úklidová akce“, kde se nám s pomocí několika málo sousedů podařilo z velké části vyčistit od odpadu prostory pod hřbitovní zdí. Tímto všem, kteří přiložili ruku k dílu, děkujeme a rádi se uvidíme na dalších akcích.
Mgr. Stanislava Zoserová
předsedkyně klubu MHNHRM