Bookmaker Mostbet v České republice je spolehlivost, funkčnost a nejlepší podmínky pro sportovní sázení a online kasinové hry mezi sázkovými kancelářemi. Náš tým profesionálů je vždy připraven nabídnout vám široký výběr událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako rychlé výběry. Navíc máte přístup do naší mobilní aplikace, kde najdete ještě více různých akcí. Přihlaste se do Mostbet a začněte hrát!

HNHRM a STAN

Pro Ústecký kraj jsme se dohodli se STANem o podpoře kandidátky STANu v letošních volbách do PS PČR. Níže je odkaz na jejich stránky, vedené krajským tajemníkem STANu panem Radkem Leknerem. Věnujte prosím pozornost těmto stránkám. Na KL jsou i dva naši členové - starosta Úštěku pan Pavel Kundrát, také bývalý dlouholetý starosta Jiřetína pod Jedlovou a ve volebním období 2002 - 2008 senátor Josef Zoser. Podpořme i je svými hlasy v nadcházejících volbách.

https://www.facebook.com/radek.lekner?fref=ts

Podpořte originál a Devatero pro Ústecký kraj

Na adrese  www.jsmeprokraj.cz/podporte-original se dozvíte víc o tom, co prosazuje Hnutí JsmePRO! Kraj 2016 pro lepší život v Ústeckém kraji - “Chceme čistý kraj, kde se dobře žije a na který jsme hrdí.” vize PRO! Ústecký kraj.

Nezapomeňte si přečíst také Devatero pro Ústecký kraj!

JsmePRO! Kraj 2016

Pro letošní volby do krajských zastupitelstev v Ústeckém kraji najdete na tomto serveru informace o aktivitách politického hnutí JsmePRO! Kraj 2016.

https://www.facebook.com/prokraj/?ref=ts

Volby do PS PČR 2013

Připojuji vyjádření Ing. Pažourka k podpoře KDU-ČSL ve  volbách 2013 do PS Parlamentu ČR, se kterým plně souhlasím (Mgr. Leo Steinera osobně znám) a prosím všechnu naše členy a sympatizanty, aby svůj hlas o tomto víkendu dali právě KDU-ČSL.

Ing. Vladimír Bartoň

předseda HNHRM

 

Ing. Vlastimil Pažourek:

Proč podporuji KDU-ČSL?

Nejsem členem žádné církve, měřítkem tradičního světa jsem vlastně bezvěrec. Nicméně jsem vděčný rodičům i prarodičům, že do mě štipec křesťanské výchovy vložili, tak jako asi každému z nás v Čechách. Řadu let jsem si ani neuměl představit, že bych v politickém soupeření podporoval „křesťanskou stranu“. Mnoho přátel jsem určitě překvapil, když se dozvěděli, že v parlamentních volbách 2013 podporuji „lidovce“.  Je to z mé strany logická volba, považuji proto za důležité, tuto logiku vysvětlit. Důvody si Vám dovolím přednést.

Číst dál: Volby do PS PČR 2013

K volbám do PS

Na základě výsledků diskuze při setkání  zástupců klubů HNHRM (Bílina 5. 9. 13), jsem předal dne 6. 9. 13 p. Steinerovi při příležitosti konání Tiskové konference KDU-ČSL v Ústí nad Labem následující prohlášení:

Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst se na svém včerejším jednání v Bílině rozhodlo podpořit v nadcházejících volbách do PS v Ústeckém kraji kandidátku KDU-ČSL a především pana Leo Steinera.

Ing. Vladimír Bartoň

předseda HNHRM